Art.Walk

- 1.417 gösterim

ARTWALK ÇAĞDAŞ SANAT HARİTASI İLE TANIŞIN!
artwalk
İstanbul Çağdaş Sanat etkinliklerinin en güncel programını derleyen Iphone uygulaması ‘Artwalk’ Apple Store’da yerini aldı.

Sanatı yakından izleyen şehirdeki sanat etkinliklerine katılan, müzeleri ve galerileri keşfetmek isteyenler için hazırlanan Artwalk mobil uygulamasında sanatseverleri birbirinden farklı ve kullanışlı özellikler bekliyor.

Yeni nesil çağdaş Türk sanatçıların tanıtılmasına yönelik bir yaklaşım olarak hazırlanan mobil uygulama ile kişilerin eserlerinin yanı sıra kendi fotoğrafları ve biyografilerine de yer verildi.

75 Galeri ve 1000’den fazla sanatçı bilgisi bulunduran Artwalk uygulaması İngilizce ve Türkçe dil seçeneklerine sahip bir uygulama olarak hazırlandı.

Ücretsiz indirebilen Artwalk uygulamasında Facebook entegrasyonu sayesinde uygulamaya kolayca üye olabilir, galerilerin lokasyonunu gösteren haritalara erişebilir, kendinize oluşturacağınız favori listesi ile uyarı sistemine dahil olabilirsiniz.

Artwalk uygulamasını buradan indirerek siz de şehrinize gelen sevdiğiniz sanatçılardan ve sergilerden haberdar olabilirsiniz.
Artwalk: Facebook, Twitter.

Basın Bülteni olarak yayınlanmıştır.

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir