Eti Sticks , ürün yeni kafa eski

Bu akşam markete uğradığım. Çikolata alırken aklıma Eti’nin yeni ürünü Sticks geldi. Demek ki televizyon reklamı amacını yerine getiriyor. En azından benim için.
Çikolatala ürünlerinin reyonuna baktım. Ürünü hemen görmem mümkün olmadı. İnat edince buldum. Yeni bir ürünün bir sürü benzeri içinde göze çarpıcı olması lazım diye düşündüm. Neyse aldım eve geldim.
Kutunun içinde 8 ince çıta halinde çikolata çubukları. Tadı güzel. Ancak kutu içeriğine göre büyük. Niye böyle yaparlar ki. İnsan kutunun içine bakınca en az 15 tane bekliyor. 8 adet biraz seyrek kalmış o kutunun içinde.
Kutunun ambalajına biraz daha baktım. Eti veya sticks ürünü ile ilgili bir internet adresi yok kutunun hiçbir yerinde… Sanıyordum ki …kutunun arkasında en altta çok ufak boyutlarda varmış. Görmesi de okuması da zor.

Evet bilmeyenler için Eti’nin internet adresini veriyorum şimdi; www.etietieti.com. Çünkü com.tr olanı bir bilgisayar firmasına ait. Com olanda yabancı firmaya ait. Pekala bunlar olabilir. Mecburen “etietieti” ismi alınmış olabilir.
Gelelim son noktaya; Eti’nin sitesinde Eti Sticks ürünler içerisinde henüz yok. Televizyonda reklamlar dönüyor. Belki bir çok başka mecrada da var. Ama kendi sitelerinde yok.
Buyrunuz.ALAKALI POSTLAR

"Eti Sticks , ürün yeni kafa eski" için 7 yorum var

  1. Eti Eti Eti firmanın uzuuuun yıllardır kullandığı bir slogan, bu ismi kullanmalarını anlarım ama neden bunu yeterince duyurmazlar orası meçhul. Ben de bir Eti ambalajının arkasında keşfetmiştim o adresi…

  2. ya bu eti sticksin içinde çıkan şifreleri nereye yolluyoruz bilen varsa yardımcı olsun çok aradım bulamadım madem şifre veriyolar niye nereye yollanacağını yazöıyolar hayret bişey resmen adam aldatmaca düzenbazlar ya gerizekalılar

  3. her marka iyidir ama eti bambaşka çikolata çok lezzetli yuşa sana katılıyorum çok az eeeeeeeee antepliyim ya bence süperrrrr……antepliyem ağam bizzzz fıstıgı fındığı severiz….

  4. arkadaşlar anaokulundaki kızım Sihirli Elmalar’a karamelli çikolatalı elma şekeri yapmaya gitmişti atölye çalışması olarak. bir de sticks yapmışlar getirdi eve.Ben böyle şeyler tatmadım.öyle lezzetliydi ki etinin sticki yanında çok cılız kalır.Sihirli elmaların marshmellow gibi başka ürünleri de var. Mutlaka tadın derim…

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir