Sosyal Medya su gibidir.

Sosyal Medya için sudan 11 sebep!

 1. Akar gider. Baka kalırsınız.
 2. Suya ihtiyaç duyduğunuz gibi ihtiyaç duyarsınız.
 3. Çok içildiğinde şişkinlik yapar.
 4. Bir fidanı ağaç yapabilir.
 5. Fidanın ilk dikildiğinde ihtiyaç duyduğu “can suyu”dur. Adı gibi “can suyu” bir markaya bir ürüne bir projeye ihtiyacı duyduğu ilk ivmeyi verebilir.
 6. Fidanınızın(marka/ürün/proje) büyümesi için gerekli mineralleri, faydalı besinleri daha hızlı ve kolay almasını sağlar. Markanız, ürününüz, projeniz için gerekli bilgileri almanız hızlı ve kolay olur. Aynı şekilde olumsuz yönlerini de aynı hızda elde edebilirsiniz.
 7. Fidanı çok fazla sularsanız, kökleri çürüyebilir. Sosyal medyada planınızı, programınızı yani kullanacağınız su miktarını çok dikkatli hesaplamanız gerekir. Yani senaryonuzun çok iyi planlanlanmış olması gerekir.
 8. Şık bir kabınız varsa daha güzel durur. İsterseniz balonun içine de doldurabilirsiniz ancak elde tutmak ve idaresi zor olur.
 9. Bir kaba nasıl önce suyu koyduğunuzda diğer koyacaklarınızı almaz taşarsa, sosyal medyada öyledir. Önce tüm hazırlıklarınızı tamamlayınız (site,görseller,senaryo,ürün vs.). Sonra suyu ekleyiniz.
 10. Eğlenceli ise daha fazla ilgi çeker. Bahçede hortumla birbirimizi ıslatırken eğlendiğimiz gibi.
 11. Bir kere yetmez. Markanız/ ürününüz/ projeniz yeniden susayacaktır. Yılmayınız, yeniden deneyiniz. Hatta düzenli aralıklarla içiniz.

GÖSTERİM
22
AMP
Sosyal Medya su gibidir.

ALAKALI POSTLAR

"Sosyal Medya su gibidir." için var

 1. sosyal medyayla ılgılı arastırma yapıyorum.yeterlı bılgı bulamadım, biri bana yardım edebılır mı?

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir