takes life. seriously… :)

- 3.054 gösterim

dexter
Son zamanların ilgimi en çok çeken dizisi – lost’a inat – Dexter Dizi kısaca seri katil öldüren seri katil dexter morgan’ın hikayesi. Farklı bir hikaye, farklı bir kahraman… Ayrıca, kendisi gün içindeki sakin halinin geceleri seri katile dönüşmesiyle beni endişelendirmekte. Zira tüm sessiz öğrencilerimden şüphelenmekteyim bir süredir.22dakika’da dizi ile ilgili çeşitli tanıtım ve yorumlara ulaşmak mümkün. Bir showtime dizisi dexter şu anda sezon arasında. Yeni sezon Ekim ayında başlayacak. Memleketimizde ise e2 kanalında pazartesi geceleri 22’de.
Sanırım dizide ilgimi çeken “kahraman” olgusuna kattığı anlam… eninde sonunda “seri katil” öldüren katil” bir kahraman değil midir, sorarım size? Bundan kötülük yapana kötülük yapmak sevaptır falan gibi birşey de çıkar mı? Onu da düşünmek lazım kanımca.
En önemlisi her bölümde gitgide karışan n+1 tane dizinin aksine dexter morgan yaptıklarıyla beni tv karşısında yormuyor. Bu arada ilk bölümünü seyredip çok da hoşnut kalmayanlara az daha bekleyin diyorum. Hatta beklemeyin ilk sezonu indirin seyredin sonra görüşelim diyorum.

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir