Cildinize bakım yapıyor musunuz diye sorulsa büyük ihtimalle hepiniz “evet” yanıtını vereceksiniz. Ancak cilt bakımı sadece yüz bakımından ibaret değil. Yüzünüze gösterdiğiniz özeni vücudunuza da göstermeniz gerekiyor. Unutmayın, zaman yenik düşen ve kırışan sadece yüzünüz olmayacak. Bu yüzden vücudunuza da çok iyi bakmanız ve bu sayede yaşlanmayı olabildiğince geciktirmeniz gerekiyor.

Bu noktada önerim vücut peeling ürünlerini kullanmanız olacak. Çünkü yüzümüzü sürekli olan yıkıyor, tonikle siliyor yani bir şekilde ölü hücrelerden arınmasını sağlıyoruz. Ancak bu durum vücudumuz için geçerli değil. Dolayısıyla ölü hücrelerden arınmasını sağlamak için bir üründen yardım almanız gerekebilir. En doğru ürün de vücut peelingi için bitkisel içerikli ürünler oluyor. Benim tercihim Yves Rocher oldu!

Yves Rocher’nin vücut peeling ürünleri gerçekten çok başarılı! Cildin kendini yenilemesine yardımcı olduğu için ekstra bir ürün daha kullanmaya gerek kalmıyor. Ayrıca ilk kullanımda zaten işe yaradığını ve başarılı bir ürün olduğunu fark edebiliyorsunuz. Vücudu ölü hücrelerden arındırmakla kalmayı daha sağlıklı ve daha parlak görünmesine de yardımcı oluyor.

Vücudunuzu Ölü Hücrelerden Arındırın!

Cilde zarar vermeden nazik bir şekilde arındırıyor ve temizliyor olması markanın ürünlerine daha fazla güvenmeyi beraberinde getiriyor. Bu arada vücut bakımı için kullandığı ürünlerde kokuyor önem verenler için belirtmek  isterim.  Markanın bu ürün grubu son derece hoş ve kalıcı bir kokuya sahip. Duş jellerinden çok daha uzun süre kalıcı olan kokusu ferah ve insanın kendini çok daha zinde hissetmesine yardımcı oluyor. Bu yüzden sadece kokusu nedeniyle bile sizlere bu ürünleri denemenizi önerebilirim.

Eğer cildinizde kuruluk meydana geldiyse kaybolan nem dengesini yeniden kazanması için de Yves Rocher’nin  vücut peelingi ürünlerini kullanabilirsiniz. Bende cilt kuruluğu ciddi seviyede vardı. Ancak bu ürünleri denemeye başladıktan sonra artık kuruluk şikayetinden de kurtuldum. Gün içerisinde vücuduma iki defa nemlendirici sürmek zorunda kalıyordum. Artık sadece bakım yapmak amacıyla nemlendirici kullanıyorum. Sürmeyi unuttuğum zamanlarda bile kullanma görüntüsü oluşmuyor. Ben bunu markanın vücut peeling ürünlerine borçluyum. Sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum.

24