Kırmızı Ödülleri

Bizim için küçük ancak blog camiası için büyük bir adım. SuniPeyk bir blog olarak “5.Kırmızı Ödüllerine” davet edildi. Bu bir ilk mi bilmiyoruz!

Ancak blogların bir basın, bir medya mecrası olarak tanınması açısından önemli bir adımdır.

Bu yıl beşincisi düzenlenen “Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri” veya kısa adıyla “Kırmızı Ödülleri13 Şubat Çarşamba günü, Fındıklı Salıpazarı’nda Denizcilik İşletmeleri’ne ait rıhtımdaki 3 numaralı antrepo’da gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Bizde sizler için bu ödül törenine katılacağız. İçerden gözlemlediklerimizi sizlerle paylaşacağız.
Tabii başka bloglarda davet edildi mi diye de merak ediyoruz.
Görünen o ki, artık bloglar ve konumları çok daha değişik yerlere doğru yola çıkmışlardır.
Burdan blogların önemini gösteren zarakol.com.tr‘den Ayça Erkan‘ a teşekkür ediyoruz. Kendisini bir kez daha tebrik ediyoruz.

Basın reklamlarının firmaların pazarlama iletişimi faaliyetlerine ve ticari başarılarına katkısını vurgulamak; basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek; reklam, medya ajansları ve çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri’ne bu yıl 110 ajanstan 1.188 başvuru yapıldı.

Ödül töreninde toplam 33 kategoride ödül verilecek. Bunların içinde; tüm kategori birincileri arasında seçilen “Kıpkırmızı”, Kırmızı ve Reklamcılık Vakfı işbirliğinde düzenlenen eğitim çalışmaları sonucunda oluşturulan “Kırmızı Kalem Eğitimleri Ödülü” ve Hürriyet Gazetesi’nin 60. yılı nedeniyle düzenlenen “İnsan Hakları Yarışması Ödülü” de yer alıyor.

Sunuculuğunu Cenk & Erdem’in yapacağı Kırmızı Ödül Töreni sonrasında Drum Circle ve Saksafon Perküsyon grupları Kırmızı Parti’yi başlatacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde de DJ Engin müzikleriyle Kırmızı Parti’ye eşlik edecek.

Yer: Fındıklı Salıpazarı – Denizcilik İşletmeleri’ne ait rıhtımdaki 3 numaralı antrepo
Tarih: 13 Şubat 2008, Çarşamba

Program

19.30-20:00 Hoşgeldiniz Kokteyli
20:00 – 21:00 Kokteyl Prolongé
21:00 – 23:00 Ödül Töreni
23:00 – Kırmızı Parti

Törene gidenler bildirsinler ki orada görüşebilelim.

Etiketler: