Nedir

SuniPeyk, ” Yapay Uydu” demektir.
Harika siteler sitesi olarak, çeşitli siteleri tanıtırız. Gerekirse reklamını da yaparız. Tavrımız olursa çekinmeden ortaya koyarız. Gelecek ile ilgili endişelerimizi paylaşırız. Çevreye zarar vermemeye çalışırız.

Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını Gizlilik Politikası sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Destek Vermek İsterseniz

sunipeyk logo 125 px

Görseli kullanabilirsiniz. Boyut: 125×125 px., 2.97 KB. Logonun kısa hikayesi‘ni okumak isterseniz. Doğrudan sunipeyk.com ‘a link de verebilirsiniz. Desteğinizi bize haber verirseniz, kimbilir belki gün gelir biz de sizi destekleriz. Ne demişler komşu, komşunun külüne. Reklam, sponsorluk, tanıtım ve basın bülteni yayınlanması hakkında bilgi için reklam sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha da iyisi, yeni yazılara eposta abonesi olabilirsiniz. Bu da çok kıymetli bir destektir, elbette. Abone sayfamızdan hemen kayıt olabilirsiniz. Yeni bir yazı yayınlandığında anında eposta adresinize gelecek.

Genel Olarak

Çeşitli konularda yazılar yayınlanır. Özellikle YENİ siteler ilgimizi her zaman çeker. Türkçe, ilginç konu ve/ veya yapısı olan siteleri de bulabilirsiniz.

İletişim İçin

İletişim sayfamızda ki formu kullanabilirsiniz.

E-Posta Aboneliği İçin

Bir kolaylık; Sunipeyk yazılarının e-postanıza gelmesini ister misiniz?
Abone olmanız yeterli.

Yazılar düzenli bir aralıkta yayınlanmaz. Yayınlandıktan hemen sonra ilgili yazı e-postanıza otomatik olarak gelecektir.

Sunipeyk Mag

Flipboard üzerinde Sunipeyk Dergisi Sunipeyk Mag– The one and the only.

Takip Ederim Diyorsanız

Sunipeyk.com sosyal medya hesapları aşağıda sırası ile verilmiştir. Aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz.