firefox relay ikonu

E-posta Adresinizi Firefox Relay ile Koruyun

118

Okuma süresi: Yaklaşık 1 dakika.

E-posta adresinizi bir çok yerde kullanıyorsunuz. Bazı yerlere ise gerçek e-posta adresinizi vermek istemeyebilirsiniz. Bir bakıp çıkacağınız bazı sitelere, oyun sitelerine, alışveriş sitelerine ya da işte aklınıza neresi gelirse, gerçek e-posta adresinizi vermek istemeyeceğiniz her yerde kullanabileceğiniz e-posta adresleri oluşturmak için Firefox Relay var.

Firefox Relay size rastgele bir @relay.mozmail.com uzantılı e-posta adresleri oluşturuyor. Siz bu e-postaları kullanıyorsunuz. Oluşturacağınız bu takma isimli e-postalarına gelecek epostaları Firefox Relay gerçek posta kutunuza gönderiyor. Sistem bu şekilde işliyor.

Firefox Relay Premium’da ise @alanadınız.mozmail.com gibi bir e-posta adresi oluşturabiliyorsunuz. Ancak Premium her ülkede yok.

Bu servisi kullanmak için bir Firefox hesabınız olması gerekiyor. Kolayca bir Firefox hesabı açabilirsiniz. Elbette Firefox tarayıcı kullanırsanız daha kolay. Diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Firefox Relay’in resmi Firefox eklentisi de var. Böylece çok daha kolay kullanabiliyorsunuz.

Yorum yok

Yazı altı elemanları

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir