kertenkele

Enteresan mevzular dergisi

- 91

Dergi

Harika yepyeni bir dergi! Blog temalarının gelişmesi ile internet dergi yayıncılığı da değişmeye başladı. İşte bunun son örneklerinden birisi futuristika.org. Hem blog hem magazin/dergi tadına. İçerik… içerik de harika.

Futuristika! derdini türkçe anlatma gayretinde olan, enteresan mevzularda ya da gayet sıradan durumları aktarma gibi dünyevi bir meselenin peşinde olan bir online dergidir.

Kendilerini böyle anlatmaya başlamışlar. Devamını “Nedir?” sayfalarında bulabilirsiniz.
Site WordPress alt yapısında blog mantığı ile çalışıyor. Kullanılan tema justintadlock.com‘un Structure isimli magazin tarzı ile yaptığı tema.
Görünümü bırakın içeriğe gelelim derseniz; Dolu dolu bir içerik. Edebiyat, Enteresan, Gezi/Mekan, Hayat, Komplo, Kurgu, Musiki, Politik, Popüler Kültür, Sanat, Sinema, Teknoloji, Video, Vs. gibi bir sürü bölümleri var. Ancak bir arşiv bölümü göremedik. Yani ne kadar yazıları var bilemiyoruz. Ancak içeriklerinin çoğalmasını, devamlı ve kalıcı olmalarını diliyoruz.
Tebrikler.

Bu aralar enteresan bir şey arıyorsanız Futuristika‘da bulabilirsiniz.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

PAYLAŞ

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spamları azaltmak için Akismet kullanmaktadır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenmek için; Akismet Privacy