Şirket Kartvizitlerinizi Sosyal Medyalaştırın

Marka/ şirket olarak sosyal medya hesaplarınızın yayılması için kolayca kullanabileceğiniz bir araçta “şirket kartvizitleriniz”dir. Bir çoğunu zaten uyguluyorsunuzdur. Yine de sosyal medya hesaplarınızı da ekleme zamanı geldi de geçti bile! Artık eski kartvizitleri değiştirme zamanı.En üst kademeden en alt kademeye tüm personelinizin kartvizitlerini değiştirin. Kartvizitlerinizi sosyal medyalaştırın.

at işareti

İletişim çok önemli! Ama hangi iletişim?

Bu yazımızın konusu web sitenizde ki “iletişim” sayfası. Büyük bir çoğunluk öğrenmesine rağmen hala uygulamayanlar var.Özellikle işin içinde “para” ticaret giriyorsa, kullanıcıya güveni sağlamak, göstermek zorundasınız. Bu sebeple ister büyük, ister küçük bir işletme, ister çok bilinen bir marka, ister yeni bir girişim, bir servis veya hizmet sitesi olun, “iletişim” sayfanıza mutlaka adres telefon e-posta …

facebook bomba

Facebook sayfanızda spamlardan kurtulmak için

Facebook sayfanıza spam mesajlar geliyorsa Yazının sol üst köşesindeki “edit or remove” (kalem şeklindeki ikon) tıklayın. Açılan ufak menüde “Report/ mark as spam” (spam olarak bildir/işaretle ) tıklayın. Hemen işaretlenir. Yazıyı sayfanıza giren arkadaş listenizden birisi ise, konuyu bildirin. Kişiyi çok tanımıyorsanız arkadaş listenizden çıkarın. Daha sonra yine aynı pencerede ilgili yazıyı “delete” (x ikonu) …

Bir İnsanın Günlük Su Kaybı

Normal bir insanın bir günde kaybettiği su miktarı (en az) 1.600 mL olmaktadır. Hiçbir şey yapmasanız bile vücudunuz bu miktarda su kaybeder. Günlük Su kaybı ml Nefes alıp vererek 800 Terleyerek 100 Büyük dışkı ile 200 İdrar ile 500 Toplam 1600 Bu sebeple sadece yaşamsal fonksiyonlarınız için bile günde 8-10 bardak su içmelisiniz.

twitter logo

Yeni Twitter Logosu. Yine

Twitter logosunu yeniledi. Evet, yine.Yeni twitter logosu bugün resmi blog sayfasından ilan edildi. Twitter’ın Logo ve Marka sayfasında da tüm güncelemeler yapılmış. Neler değişmiş? Kuşun kafası yaklaşık 45 derece yukarı kalkmış. Güzelim kafa tüyleri gitmiş. Kanat dolgunlaşmış. Kafa küçülmüş. Güzel kuş gitmiş. Tombul bir bıldırcın gelmiş. Oynadıkça bozuluyor!Olmamış işte!