yönetici

Markanızın “Sosyal Medya”sını kim yönetmeli?

Şirketinizin, markanızın Sosyal Medya ve hesaplarının yönetimi artık olmaz ise olmazlar arasında. Bu konuda ilk aşamayı yani sosyal medya‘da olmalı mıyım sorusunu geçtikten ve olmalıyım kararı ile ikinci aşamaya gelmiş bulunuyorsunuz. Sosyal Medya’nızı kim yönetecek? Bu aşama 2’ye ayrılıyor.Karar vermeniz gereken; Yönetimi Kendi bünyenizde / Şirket içinde Dışarıdan / Outsource yapılmasını sağlamak.Elbette bu idari bir …

a harfi

Twitter’da milyon takipçiyi bulan ajans açıyor.

Ajanslar Twitter’ın kendisi, bizzat sahipleri, yatırımcıları, melekleri vesaire twitter üzerinden nasıl reklam geliri elde edelim, bunu yaparken kullanıcıları nasıl rahatsız etmeden yapalım diye düşünürken… Twitter’da milyon takipçi bulan ajans açıyor. Hesap/ hesapları üzerinden reklam yapabileceklerini şirketleşerek ilan ediyorlar.Yapamayan kıskançlar, açılmış olan ajans(lar)a dahil oluyorlar.Bir kısmı zaten daha önce ajanslarını açmışlardı. (Gizli ya da aleni ortak …

elektrik ikonu gibi

Yıllık Ne Kadar Elektrik Masrafları Var?

Ampullerin, bilgisayarın, televizyonun, buzdolabının ve iPad’in yıllık elektrik masrafı. İnfografik. 2012. Kullanmadığınızda elektrikli cihazlarınızı fişten çekiniz. Yıllık olarak en az %30 tasarruf edebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Muhteşem Oluyor!

Geri Dönüşüm İnfografik Bilgileri Bir metal içecek kutusunun geri dönüşümü ile 100 Watt’lık bir ampul 20 saat çalıştırılır. Bir ton cam atığın geri dönüştürülmesi ile 100 Litre petrol tasarrufu sağlanır. Bir ton kağıt/karton atığın geri dönüşümü ile 17 ağaç kesilmekten kurtulur. Siz de geri dönün dönüşün,dönüştürün!

En İyi Limonata Tarifi

Bu sıcakta sizin için araştırdık ve en iyi, ideal limonata tarifini bulduk. Malzemeler Nane isteyen taze nane ekleyebilir. Yapılışı Tarif 5 dakikayı geçmez, hadi hadi 10 dakika. Hemen, her zaman yapabilirsiniz.