Twitter Blue ikonu

Ücretli Twitter Aboneliği Twitter Blue

101

Okuma süresi: Yaklaşık 2 dakika.

Twitter da paralı oluyor. Twitter Blue adı altında Twitter ücretli, paralı abonelik sistemini devreye aldı. Emojileri, Tweet altı reaksiyonları bizde denerken, Twitter Blue’yu bizde denemiyor henüz.

Twitter Blue henüz tüm kullanıcı ve ülkelerde açık değil, ülke bazı başlatılmış. ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da iOS, android ve web için açılmış. Her özellik her platformda aynı anda olmayabiliyor. Avustralya ve Kanada da yılın başından beri uygulanmış, şimdi ABD ve Yeni Zelanda eklenmiş.

Twitter Blue hakkında en detaylı bilgi elbette Twitter’ın kendisinde yine. About Twitter Blue sayfasında kapsamlı bilgiye ulaşabiliyoruz. Ayrıca Twitter smarter, Twitter harder with Twitter Blue blog yazısında biraz daha detaylı bilgiler var. Örneğin Twitter Blue’nun ABD fiyatı 2,99$.

Twitter, Twitter Blue ile reklamsız bir Twitter sunmuyor.

Şu anda, işimizin bu yeni bölümünü büyütürken yenilik yapma yeteneğimizi reklamlar finanse etmeye devam ediyor. Twitter Blue, abonelere Twitter Blue Yayıncı Ağı içindeki yayıncıların web sitelerinde hızlı yüklenen, reklamsız bir okuma deneyimi sunan Reklamsız Makaleler özelliğini içerir.

Twitter Help

Bu ücretin içinde bir çok haber sitesinin makalelerine ücretsiz ulaşma imkanı sağlıyormuş. Ancak bu haber sitelerinin tüm ücretli içeriklerine sağlanan bir ulaşım değil bu.

Bunun yanı sıra, abonelik alan kullanıcılarına Twitterlarını daha fazla özelleştirebilme olanakları sunmuş. Twitter Blue abonesi olanlar yeniliklere de öncelikle sahip olacaklarmış.

Twitter Blue bize ne zaman gelir bakalım. Gelirse ücretli abone olur musunuz?

Yorum yok

Yazı altı elemanları

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir