xperia z3 ikonu suyun içinde

Xperia Z3 flat icon

168

[ Okuma süresi tahmini 2 dakikadır ]

Dünyanın ilk ve tek PlayStation Remote Play özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3 Türkiye’de!

Sony’nin “mükemmel”i Sony Xperia Z3 ve aynı özelliklerde kompakt boyutta akıllı telefon tercih edenler için ise Sony Xperia Z3 Compact 23 Ekim’de Türkiye’de satışa sunuldu. Sony Akıllı Telefonlar

Sony’nin eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık özelliği ile birleştiren ve 2 gün süren batarya ömrü ile tüm dikkatleri üzerine toplayan, dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3; 2.299 TL’den satışa sunuldu.

Sony Xperia Z3’ün tüm özelliklerini taşıyan sadece boyutuyla farklılık gösteren Sony Xperia Z3 Compact ise 1.799 TL’den raflardaki yerini aldı.

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ın öne çıkan özellikleri;

Basın Bülteni olarak yayınlanmıştır.

NOTLAR:

(1) Lansman hakkında söyleyeceklerim; Keşke cihazları daha iyi tanıtan bir etkinlik olsa idi. Lansmanda internet olsaydı değil mi?
(2) Ürünün sitesinde yazanlardan daha değişik bir şeyler lazım değil mi? Neyse dostları gördük, iki lafın belini kırdık.
(3) Hep iPhone ürünlerinin ikonları yapılıyor, çoğunlukla. Sony Xperia Z3’ün de ikonu olsun diye görseli yaptım. Terapi niyetine, oh.

Kelime Sayısı: 335 Yorum yapılmamış

Yazı altı elemanları

Bir şey mi söyleyeceksiniz?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir