suno yapay zeka şarkı uygulaması ikonu

Bir Şarkı Yap, Suno

Suno bir şarkı yapma yapay zekası. Aslında bu konuda bir çok yapay zeka çıkmış. Ben bunu gördüm. Daha doğrusu sevgili Burçak Çubukçu Twitter’da Eurovision ile ilgili bir tweetinde yaptığı şarkıyı paylaştı da benim de haberim oldu.

Suno “Make a song about anything” sloganı ile bir web sitesi üzerinden hizmetini veriyor. Hakkında sayfasını inceleyebilirsiniz. Henüz iOS veya Android uygulamaları yok. Suno adı altında bir çok müzik uygulaması var ama, resmi uygulamaları değil, sanırım. En doğru bilgileri resmi Twitter Suno hesabından takip edebilirsiniz.

Suno ücretsiz olarak şarkı yapmanıza olanak veriyor. Tabii günlük sınırlamalar ile birlikte. Bedava üyleikte günde 10 şarkı yapmaya izin veriyor. Bu da 5 deneme denemek. Her denediğinizde 2 versiyon sunuyor size. Bu sebeple 5 kerede günlük hakkınız bitiyor. Daha fazlası için aylık/ yıllık ücretli üyelik almanız gerekiyor. Pro ve Premier diye iki ücretli planları var.

Ben ücretsiz bir hesap açtım; suno.com/@sunipeyk. Bir de deneme şarkısı yaptım. Şarkılarınızı umuma açık/ kapalı yapabiliyorsunuz. İlk deneme şarkım Günler geçti‘yi açık yaptım, dinleyebilirsiniz. Yorum yazarsanız utandırmayın, deneme şarkısı. En güzel tarafı da sizin Türkçe yazdığınız şarkıları bile güzel okuyor.

Yazı altı elemanları

40
Yazıyı paylaşabilirsiniz;

"Bir Şarkı Yap, Suno" için 2 yorum var

Yorumları

Şarkı güzel olmuş. Benden bahs ettiğin için teşekkürler. sevgiler.

Bahsetmeden geçemezdim ki. Senden gördüm ilk. Teşekkürler ve teşekkürler yeniden.

Bir yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir