facebook unlike ikonu

Facebook’u da Terk Ediyoruz

- 101

Sitenin facebook sayfasını güncellemiyoruz artık. Tamamen silmedik. Ancak yeni yazıları facebook sayfasından paylaşmıyoruz.

Ayrıca sitede sadece yazıların altında facebook üzerinden paylaşmak isteyenler için bir facebook paylaş butonu kaldı.

WP Handle

WP HANDLE: All-in-one WordPress Service

Amp sayfalarını kaldırmıştık. Bir zararını da görmedik. Boşu boşuna bunca zaman derdini çekmişiz. Feedburner’ı terk etmiştik. Zaten Google uzun zamandır güncellemiyor idi servisini. Google plus’ı zaten google kapatıyor. Onu da kapanmadan terk ettik.

Facebook sayfamızın bağlantısı site üzerinde artık yer almıyor. Tamamen terk etmek üzereyiz de daha tam terk edemedik durumu gibi bir şey oldu. Bir müddet sonra sayfayı da kapatırız herhalde.

Facebook sayfamız yerine Flipboard dergimizi takip edin. Hem yazılar hemen orada da yayınlanıyor hem de site yazıları haricinde seçtiğimiz diğer ilginç şeyleri de bulabilirsiniz. Flipboard Sunipeyk Mag.

Sadece Sunipeyk yazıları gelsin isterseniz Abone olmanız yeterli. Yazı yayınlanır yayınlanmaz anında epostanıza geliyor.

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


E-posta ile abone ol

Bu site spamları azaltmak için Akismet kullanmaktadır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini Akismet Privacy üzerinden öğrenebilirsiniz.