sp grid 10.4 veriyonu

SP Grid V10.4 Tema

46

[ Okuma süresi yaklaşık 2 dakikadır ]

Yeni yıla girmeden sitenin temasının son düzenlemelerini yapıyorum. Bu sefer değişiklikler avatar, biraz renkler ve alt bölümün düzenlenmesi oldu. Bir de site hesabının bazı platform hesaplarını kapattım. Kapatınca siteden link ve ikonlarını da kaldırdım.

Özet olarak değişiklikler;

Yeni avatar’ı Güzel Avatar yazısından okuyabilirsiniz. Zaten bir önceki post. Daha pozitif bir avatar oldu. Neşeli yani.

Renk düzenlemelerinde beyaz’a geri döndük. Griler biraz daha açık ton oldu. Bir de yeni bir yeşil geldi. Avatardaki yeşil en üst bölüme yerleşti.
Yeşil rengin kodu #E9E930, güzel bir yeşil değil mi?
Beyaz da bildiğiniz beyaz #FFF. Pc’de ve mobilde parlaklığı oldukça kısık kullandığım için beni rahatsız etmiyor. Beyaz parlak görünmüyor. Sizde pasparlak kullanmazsanız, beyaz çok beyaz görünmez.

Sitenin en alt bölümünü yeniden düzenledim. Yazı karakter büyüklüğünü bir gıdım düşürdüm, küçülttüm. Alt menüde yer alan Gizlilik politikası ve Kullanım şartları linklerini biraz daha altta aldım.

Sitenin medium hesapları vardı. Onları kapattım. Linklerini de siteden kaldırdım. Yine sitenin Linkedin hesabı vardı. Onu da sildim.

Neyse işte böyle ıvır zıvır işler.
Özet olarak değişiklikler böyle. Özet diyorum, kesin değişikliklerden bazılarını unutmuşumdur yazmaya ondan.

Yorum yok

Yazı altı elemanları

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir