Star Wars The Book of Boba Fett kitap şeklinde ikonu

Star Wars The Book of Boba Fett Dizisi Geliyor

32

Okuma süresi: Yaklaşık 2 dakika.

Disney Plus bizde resmi olarak yayında olmadığı için bu serileri izlememiz pek mümkün olmuyor. Ancak haberlerini izleyebiliyoruz. Disney Plus yeni bir Star Wars dizisine başladı. Dizinin adı The Book of Boba Fett. İlk bölüm 29 Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak.

The Book of Boba Fett Disney Plus’ın ikinci Star Wars yan ürün dizisi. İlk’i The Mandalorian idi. The Mandalorian dizisini eleştirdiğim ufak bir yazı The Mandalorian, Adeta Kovboy Filmleri Dizisi yazısını fanatik Star wars hayranları okumasın, bence. The Book of Boba Fett’i seyrettikten sonra da bir yazı yazabilirim, tabii. Her yapılan Star Wars dizisini beğeneceğiz diye bir kural yok.

Star wars hayranları ise tabiri caiz ise The Mandalorian dizisini yere göğe koyamadılar. Elbette en sevindirici yanı, The Mandolarian’ın tutmuş olması ve belki sayesinde diğer dizilerin çekilebilmesi. The Mandalorian üçüncü sezonu da 2022’de yayınlanacak.

Disney Plus Ahsoka, Obi-Wan Kenobi, Lando gibi daha bir çok Star Wars projesini de hayranlarına sunacak. Bunların yanında Çizgi film veya anime artık nasıl isimlendirirseniz seriler de geliyor. Onlar da bir başka yazının konusu olur, artık.

Yorum yok

Yazı altı elemanları

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir