Microsoft‘un blogları yeni ofislerine davet etmesi geniş yankı uyandırdı!
Kötü bir basın haberi taklidi oldu yukarıdaki cümle.

Microsoft, sunipeyk.com‘u komşusu olduğu için çağırmıştır. Sonuçta artık aynı mahallede oturuyoruz ikimizde. Yoksa altında başka bir sebep aramamak gerekir. Arayanların da iyi niyetinden şüphe etmek gerekir.
Bu yazıyı önceden yazmak gerekliliği ortaya çıkmıştır. Eleştirileri önceden yapalım da sonradan laf olmasın.

Buyrun.

Sunipeyk.com olarak ;

  • Tarayıcı olarak Firefox kullanıyoruz. Site yaparken kontrolleri Safari , Opera, Internet Explorer ve Google chrome ile yapıyoruz. Ancak bunları sürekli kullanmıyoruz. Toplantıdan sonra kullanmamız, tavsiye etmemiz için bir sebep olur mu? Olursa yazarız. Olmazsa Firefox devam.
  • Arama motoru olarak da Google kullanıyoruz. Ya evet çok değişik değil mi? Neyse. Live kullanmamız için şimdilik bir neden yok. Bakalım neler gösterecekler? Ya da komşu hatırı kullansak mı? Kullanmasak da kullanıyormuşuz gibi yapar mıyız? Hani komşu komşunun külüne muhtaç hesabı.
    MSN hiç kullanmıyoruz. Hotmail hesabımız yok. Çok eskiden vardı. Herhalde 10 yıldır girilmedi. Ne olmuşlardır bilmiyorum.
  • Evdeki bilgisayarımızda Windows yüklü. İş yerinde de öyle. İyisiyle kötüsüyle kullanıyoruz. Ne yazarız bilmem. Hep windows kullandık. Kuvvetle muhtemel kullanmaya da devam edeceğiz.
  • Windows Mobile (Mobil Star)‘a gelirsek bu konuda bir bilgimiz yok. Gittiğimizde öğreneceğiz. Büyük olasılıkla en ilginç konu bu olur. Eh bırakın onu da istedğimiz gibi yazalım değil mi?

Tüm yukarıdakilere bakıyoruz ki; Evet sanırız gerçekten Microsoft sunipeyk.com‘u komşusu olduğu için çağırmıştır. Başka sebepleri herkes söylüyor zaten.

66