notepad ikonu

Windows 10 için Notepad

- 1.035

Windows 10 ve Notepad

Windows’un en iyi programlarından birisidir Notepad. Çok kullanılır,çok sevilir. Yıllardır değişmeyen bir çizgisi vardır. Zaten neyi değişecek ki? Gayet basit ve iş görür bir programdır.

Windows 10 ile birlikte Notepad yine var. Aynı bildiğiniz şekilde çalışıyor. Microsoft Windows 10 ile birlikte bir çok program ve uygulamasının ikonu Windows 10 flat tasarımlarına göre yeniledi. Fakat Notepad ikonu aynı kalmış. Onu da tasarımına uygun birhale getirse iyi olmaz mı?

WP Handle

WP HANDLE: All-in-one WordPress Service

Bu yazının görselinde kullanılan ikon flat ve aslına sadık kalınarak yapılmıştır.

Notepad Windows Uygulaması Mı Olacak?

Windows’un Notepad programını – ki bir exe dosyasıdır- Windows Mağaza içine alabileceği söyleniyor. Haberin kaynağı microsoft-news.com. Ayrıca bu şekilde daha hızlı güncenlenen bir program olacakmış. İyi de bu program yıllardır pek bir güncelleme görmüyor ki. Belki bundan sonra geliştirmeye başlarlar.

Sonuç

Notepad’i seviyoruz. Programı çok ağırlaştırmadan ve zorlaştırmadan iyileştirmeler yapsın Windows. Tabii ilk önce ikonunu değiştirmek ile başlasın.

Bir cevap veya yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


E-posta ile abone ol

Bu site spamları azaltmak için Akismet kullanmaktadır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini Akismet Privacy üzerinden öğrenebilirsiniz.