sp grid tema 10.3 versiyonu

SP Grid V10.3.0 Tema

Site temasında bir süredir iyileştirmeler yapamamıştım. Bazı renk değişiklikleri ile CSS ve ufak tefek kod değişiklikleri ile –umarım– iyileştirmeler yaptım.

Öncelikle renk paletinde siyahlar biraz yumuşadı.Beyazlar tam beyaz değil onlar da biraz kırık. Tepe menü kısmı kırmızı-kızıl/ crimson renginden griye döndü. Aşağıda renk paletinde kodları veriyorum.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarının adresi değiştirildi.

404 sayfası değiştirildi.

Fonksiyon dosyasında iyileştirmeler ile birlikte, Gutenbeg/ block editör stillerinin yönetici kısmı ile frontend kısmında aynı görünmesi –oldukça– sağlandı. Bu kısım için biraz daha çalışmak gerekecek.
Gutenberg renklerini site renklerine uygun hale getirdim.

Sayfalarda kullanılan bazı paragraf arka plan renkleri gri renk ile değiştirildi.

Koyu mod temasının renk ayarlamaları düzenlendi.

Renk Paleti

Bu renkler açık tema için. Koyu mod tema renkleri değişiklik gösterir.

Beyaz #ffffff
Tepe gri #dddddd
Koyu gri #999999
Çok Açık gri #eeeeee
Siyah #32373c

Yazı altı elemanları

53
Yazıyı paylaşabilirsiniz;

"SP Grid V10.3.0 Tema" için 2 yorum var

Yorumları

Siteyi yeni keşfediyorum. Ancak itiraf etmem gerekir ki, sitenin hızına bayıldım. Temanın kodlarını bilemeyeceğim ama gerçekten çok hızlı ve bir blog için yeterli gibi duruyor. Aslında sidebar denilen yan kısım da olsa tadından yenmezdi. Şu an telefondayım, ama yan kısım olduğunu düşünmüyorum. Alt menü güzel duruyor ya da alt kısım her neyse. Üst kısımı da beğendim. Genel itibariyle güzel ve sade bir tema. Bende başka sayfalara da göz atma merakı uyandırdı. Tabi bunda yeni tema arayışında olmam da etkili olabilir. Temanızı kontrol ettirdim. Sp Grid diye buldum. Google’dan arattım yine sizin sitenize denk geldim. Baktım özel yapım bir temaymış. Biraz hoş bir tesadüf oldu. Tebrik ederim doğrusu. Benim de kendi temamı yapmak istediğim için kodlama öğrenesim geliyor ama iyi bir şey için yıllarımı vermem gerek sanırım. Bu arada bu temayı satıyor musunuz? Yüksek miktarlar ödeyemem ama deneyesim gelmiyor da değil. Başarılar dilerim. Güzel bir blog.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir